Dit appartement heeft 2 ruime slaapkamers met balkon en een mooi weids uitzicht op wandelafstand van het centrum.
De lift brengt ons naar de 3de verdieping en via de inkomdeur komen we in de hal met een ingemaakte kast voor het opbergen van jassen en schoenen. Van daaruit kunnen we naar de woonkamer met een gezellige parketvloer, mooi uitzicht en schuifraam met overdekt terras waar het leuk zitten is in de zomermaanden. Aanpalend hebben we een halfopen keuken met oven, koelkast, vaatwasser en inductie kookplaat.
In de gang hebben we nog toegang tot een berging met ingemaakte kasten, een apart toilet, de badkamer met meubel, bad en douche. Aan de achterzijde bevinden zich 2 ruime slaapkamers met een eigen balkon.
Een voordeel bij dit appartement is dat er in de woonkamer lamellen aanwezig zijn voor het regelen van privacy en lichtinval en in de slaapkamers gordijnen als verduistering. Overal werd ook verlichting voorzien.
In de slaapkamer is er tevens een kledingkast aanwezig en in de woonkamer een ingemaakte open kast die gebruikt kan worden om boeken of cd's te bewaren.
Het onderhoud van de gemeenschappelijke delen wordt gedaan door een firma.
Voor het private waterverbruik en voor de gemeenschappelijke kosten wordt er een maandelijks voorschot van 100 euro aangerekend, dit zit bij in de totale huurpijs. Netto huurprijs bedraagt 825€.
Een afrekening ontvang je dan jaarlijks van de eigenaar en syndicus.
Beschikbaar vanaf 15/11/2026
Heb je interesse? Vraag uw bezoek aan via onze website https://www.immovl.be/te-huur/list en druk op de knop 'IK WENS EEN BEZOEK'.
Vincent Luyckx
Vastgoedexpert
Als eerste op de hoogte van het nieuwste aanbod?
Laat weten wat je zoekt en wij helpen je verder!